Menu

podpora

Pokud si s něčím v klubové sekci eos club zone nevíš rady, zkus najít odpověď tady.

FIS – florbalový informační systém

Klubovou sekci eos club zone je možné provázat s florbalovým informačním systémem FIS Českého florbalu, ze kterého se pak do platformy dají např. stahovat zápasy pro jednotlivé týmy. V tomto článku si ukážeme několik jednoduchých kroků, které je pro to potřeba udělat.

mobilní aplikace – jak přidat svůj klub

Mobilní aplikaci eos club zone si stačí stáhnout z obchodu Google Play nebo App Store. Pokud má váš klub na appku aktivní licenci, klub si do aplikace jednoduše přidáš.

klubová sekce pro členy a rodiče – jak na to

Náš klub jde s dobou a pořídil klubovou sekci. Prý to bude lepší pro všechny. I já jako člen/rodič budu mít všechny informace na jednom místě. Jen se v internetovém prohlížeči nebo v mobilní aplikaci přihlásím a všechno, co se týká mého působení v klubu, tam najdu.

nová verze klubové sekce – novinky pro členy a rodiče

Pokud právě váš klub přechází na novou verzi klubové sekce, určitě tě zajímá, co je v ní oproti původní verzi nového. Je toho spousta a další věci budou každý měsíc přibývat! Tady zmíníme alespoň ty hlavní novinky.

import členů do platformy

Když jste v naší klubové sekci eos club zone noví, jedním z prvním kroků je hromadný import členů, kterým v rychlosti vytvoříš vaši členskou databázi klidně po stovkách osob. V tomto článku si vysvětlíme, jak si připravit tabulku (CSV soubor), pomocí které členy do klubové sekce hromadně nahraješ.

přechod z původní verze na novou – jak si převést uživatelský účet

Používali jste dosud v klubu původní verzi eos club zone a právě přecházíte na novou? Pokud jsi člen nebo zástupce/rodič, tady se dočteš, jak do klubové sekce eos club zone udělat svůj první krok – jak si vytvořit nové přihlašovací údaje pro přihlášení. Pokud jsi zástupce člena, budeš mít v nové verzi klubové sekce nově svůj účet přiřazený ke členovi se svými vlastními přihlašovacími údaji! Vysvětlíme tady stručně i to, jak rodičovský a členský přístup funguje.